Instytut Pedagogiki Specjalnej, Instytut Wspomagania rozwoju człowieka i edukacji oraz Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie zapraszają wszystkich chętnych do udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej pn. ?Małe dziecko – tabu i mity w rozwoju i terapii małego dziecka?. Trwają zapisy.

konfa-tabu-dzieci-2

W ramach konferencji, która odbędzie się 14 maja br. w Warszawie odbędą się wykłady i warsztaty. Jej celem jest poznanie i zrozumienie trudności rozwojowych małych dzieci, pokonywanie własnych lęków i obaw w pracy z ?dziećmi trudnymi” przełamywanie barier w podejściu do pracy z dzieckiem i rodzicami, odejmowanie nowych wyzwań we wspomaganiu dzieci wymagających specjalistycznych form pielęgnacji i wsparcia w domu, obalenie mitów, rozwianie wątpliwości związanych z rozwojem, diagnozą, terapią oraz propagowanie idei opieki rozwojowej, wczesnej interwencji i wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w środowisku naturalnym.

Szczegółowe informacje (program, harmonogram, zapisy ) https://konferencje.aps.edu.pl/tabuimity/ oraz na https://www.facebook.com/pages/Wspomaganie-Rozwoju-Pomoc-Dziecku-i-Rodzinie/798317106913923 lub pod nr telefonu: 22 589 36 00 wew.3530 oraz 608 616 231.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *